2811-DSS6NE52A222Q55B Murata Filter: anti-interference; 2.2nF; Mounting: THT; 6A; -25÷85°C; 100V
Part Nnumber
2811-DSS6NE52A222Q55B
Description
Filter: anti-interference; 2.2nF; Mounting: THT; 6A; -25÷85°C; 100V
Producer
Murata
Basic price
Filter type : anti-interference Operating voltage : 100V Capacitance Cx : 2.2nF Mounting : THT Operating current max. : 6A Operating temperature : -25...85°C Filter series : EMIFIL Filter application : wideband interference suppression Tolerance : -56...+22% Filter features : ferrite beads on leads Diameter : 8mm Manufacturer : MURATA
Following Parts
Random Products
(keyword 2811-DSS6NE52A222Q55B Murata Filter: anti-interference; 2.2nF; Mounting: THT; 6A; -25÷85°C; 100V)