BLM18BD102SN1D Murata SMD ferrite bead 1000 Ω (L x W x H) 1.6 x 0.8 x 0.8 mm Murata BLM18BD102SN1D 1 pc(s)
Part Nnumber
BLM18BD102SN1D
Description
SMD ferrite bead 1000 Ω (L x W x H) 1.6 x 0.8 x 0.8 mm Murata BLM18BD102SN1D 1 pc(s)
Producer
Murata
Basic price
Technical data Category SMD ferrite bead Type 0603 Impedance at 100 MHz 1000 Ω Nominal current 0.1 A Material Duplex steel Tolerance ± 25 % Length 1.6 mm Width 0.8 mm Height 0.8 mm Content 1 pc(s) Type BLM18BD102SN1D
Following Parts
Random Products
(keyword BLM18BD102SN1D Murata SMD ferrite bead 1000 Ω (L x W x H) 1.6 x 0.8 x 0.8 mm Murata BLM18BD102SN1D 1 pc(s))